Меню Закрити

Інформація про нас

Історія закладу

Вересівський комунальний дошкільний навчальний заклад «Журавлик» – заклад загального розвитку. Знаходиться в мальовничому поліському селі Вереси вулиця Покровська,15 Житомирського району Житомирської області.
Заклад функціонує в типовому приміщенні побудованому у 1974 році.
З 2006 року по жовтень 2015 р. заклад функціонував в орендованому приміщенні з короткотривалим режимом роботи. Після реконструкції у жовтні 2015 році заклад знову відновив свою роботу з повним режимом перебування дітей. Загальна площа закладу 491 квадратний метр, заклад розрахований на дві групи, проектна потужність 40 дітей.

Завдання  дошкільного навчального закладу  на 2022– 2023 навчальний рік

  1. Забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти. Формування критичного мислення у дошкільників в процесі пізнання та дослідження з метою створення фундаменту успішності дитини в умовах Нової української школи.
  2. Активне запровадження інформаційно-комп’ютерних технологій у роботі з дітьми з метою підвищення рівня освіченості, розвиненості й вихованості дітей в межах Базового компонента дошкільної освіти.
  3. Активізувати роботу по формуванню математичної компетенції дітей дошкільного віку через використання нетрадиційних та інноваційних підходів, інтерактивних форм і методів роботи з дошкільниками.

 

Мова освітнього процесу – українська

    В закладі організовано безпечне та якісне харчування, впроваджено систему НАССР. Харчоблок закладу укомплектований сучасним технологічним обладнанням. Харчування дітей здійснюється відповідно до Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про безпечність та якість харчових продуктів»,  Інструкції з організації харчування дітей в дошкільних навчальних закладах», наказів МОН та МОЗ України.