Меню Закрити

Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально-технічне забезпечення та навчально-методична база

Вересівський комунальний дошкільний навчальний заклад «Журавлик» заклад загального розвитку, форма власності комунальна Житомирської об’єднаної міської територіальної громади. Заклад знаходиться за адресою село Вереси вул. Покровська,15 Житомирського району Житомирської області. Мова навчання та виховання в закладі українська. Проєктна потужність закладу 2 групи 40 вихованців. Наразі в садочку всього зараховано дітей – 46. Режим роботи закладу п’ятиденний  10 годин 30 хвилин з 8.00 до 18.30.

В закладі облаштовано дві спальні кімнати, дві навчально-ігрові кімнати, роздягалки, кімнати для санітарно-гігієнічних процедур та туалети, функціонує власний харчоблок, власна пральня та автономна газова котельня. На території закладу для дошкільнят облаштовано  ігрові майданчики та ігрові павільйони, спільними зусиллями працівників закладу на території створено розвивальні зони та розвивальні ігри на асфальті.  Всі приміщення закладу та територія відповідають санітарно-гігієнічним нормам  Для створення оптимальних умов перебування дітей в дошкільному закладі матеріально-технічна база  закладу постійно удосконалюється та поповнюється. Придбано мультимедійний комплекс вартістю 44 тисячі гривень, сушильну машинку вартістю 20550,00 гривень, закладу також було передано з ДНЗ №38 протирочно-різальну машину. Побудовано павільйон для сушіння білизни та павільйон для сміттєвих контейнерів. За сприяння департаменту освіти Житомирської міської ради було придбано пароконвектомат та проведено роботи по встановленню витяжної системи до пароконвектомату.

Згідно штатного розпису в закладі 26  штатних одиниць, з них педагогічного персоналу 7 штатних одиниць, 19 штатних одиниці технічний персонал, з технічного персоналу 3 штатні одиниці сезонні оператора котельні. Вакантною залишається 0,5 штатних одиниці практичного психолога.

Харчоблок повністю укомплектований кадрами, наявна електроплита з духовкою, пароконвектомат, 4 холодильники, дві електром’ясорубки, одна протирочно-різальна машина. Стан матеріально-технічного забезпечення харчоблоку та буфетних відповідає достатньому рівню, обладнання знаходиться в справному стані. На харчоблоці функціонує система очищення води. В закладі впроваджено та функціонує система безпечності та якості харчових продуктів НАССР. 

В 2022 році було облаштовано та проведено ремонт споруди цивільного захисту (тимчасового укриття):

➟ Облаштовано санвузол для дітей та персоналу закладу;

➟ Прокладено водопровід, опалення.

Укриття забезпечено запасом миючих засобів та деззасобів, медикаментів, технічної та питної води, є ігрові зони для дітей, спальні місця, дидактичні та ігрові матеріали. В тимчасовому укритті було проведено роботи по  встановленню аварійних світлодіодних світильників, автоматичних вимикачів, розеток та дифавтомату. Придбано вогнегасник та маршрутизатор для укриття.